У США заборонили штрафувати водіїв за перевищення швидкості

0
849
Police speed camera
-->

Поліції містечка Меніфа у штаті Арканзас заборонили виписувати штрафи за порушення правил дорожнього руху. Причому протягом цілого року!

Звучить анекдотично, але насправді все серйозно. Річ у тому, що крихітне містечко з населенням 274 особи розташоване поряд з шосе, через яке проходить досить жвавий трафік.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

У Меніфі фінансовий аудит виявив, що дорожні штрафи становлять більш ніж половину доходів міста. Тоді як за законом штату Арканзас місто може отримувати за рахунок штрафів не більше 30% свого бюджету.

перевищення швидкостіЗа словами прокурора 15-го округу Тома Татума лише протягом 2020 року місто отримало понад 120 000 доларів США у вигляді штрафів за порушення правил дорожнього руху. Цікаво, що більшість штрафів було виписано за перевищення дозволеної швидкості менше ніж на 10 миль.

До того ж багато штрафних квитанцій було виписано від імені інспекторів, які на той момент вже не працювали в поліції. Після того, як вибухнув скандал, мер містечка і начальник поліції обмінялися взаємними звинуваченнями.

Ну а поки влада Меніфи з’ясовує, хто ж винен у тому, що їх маленьке містечко стало символом дорожніх штрафів, було прийняте рішення заборонити місцевим поліціянтам протягом року штрафувати водіїв за перевищення швидкості.

В Україні підсилюють один зі штрафів для водіїв

Власники електрокарів Tesla оголошують голодування. Жаліються Ілону Маску

За відмову від автомобіля заплатять 4000 євро

Додати коментар