Volkswagen заборонив китайцям постачати автомобілі до росії

2
974
Volkswagen-china
-->

Торік німецький автогігант Volkswagen припинив продаж нових автомобілів у росії. Наразі із заводів VW у Китаї туди також не будуть поставлятися машини.

Про це розповіло видання Handelsblatt. Йдеться про боротьбу з так званим “паралельним імпортом” – коли автомобілі поставляються до країни під санкціями без згоди автовиробника. Сам Volkswagen припинив продаж нових автомобілів у росії ще торік. Автомобілі німецької компанії, вироблені на заводах в Китаї, наразі також не підлягають експорту до країни-агресорки.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Представник Volkswagen у Пекіні підтвердив, що існує “чорний список”, до якого внесено китайських гуртових продавців машин, помічених у зв’язках з росією. Ці компанії більше не зможуть закуповувати автомобілі безпосередньо у китайських спільних підприємств.

Volkswagen-china
Звісно, можна поштучно скуповувати автівки у китайських дилерів VW, а потім відправляти їх до россії. Однак ланцюжки постачання стануть ще складнішими, терміни більшими, а машини для кінцевого клієнта – ще дорожчими.

Цікаво, що партнерами Volkswagen у Китаї є концерни з державною участю – FAW і SAIC. Адже офіційно Пекін не підтримує санкції проти країни-агресорки. Однак прямі угоди російських автосалонів із китайськими заводами Volkswagen зможе заблокувати.

Не виправдав сподівань: росіяни відмовляються купувати новий Москвич

Більше не потрібен: автомобіль, який назавжди залишає Європу

Китайський Renault за $9700: незабаром в Україні

2 КОМЕНТАРІ

Додати коментар