Дихайте глибше: росія переходить на Євро-0

0
3922
Smoking car
-->

У росії обнуляють екологію – уряд країни-агресора збирається дозволити випуск автомобілів класу Євро-0. Цей стандарт діяв у Європі в 80-x роках минулого століття.

Про це повідомляє видання “Коммерсант” з посиланням на проект постанови кабміну про “правила оцінки відповідності колісних транспортних засобів, що випускаються в особливий період”. Його мета – спростити вимоги до автомобілів.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Нагадаємо, що стандарт Євро-0 за вмістом шкідливих речовин у вихлопах автомобілів був введений у Європі в 1988 році, а в 1992-му замінений на Євро-1.
Згідно з чинним техрегламентом Митного союзу, всі машини, що випускаються на ринок, повинні відповідати класу Євро-5 і вище. Проте, після призупинення постачання систем керування двигуном Bosch, які в тому числі регулюють рівень викидів, з цим виникли складнощі.

Smoking carВідомо, що КамАЗ вже перейшов до випуску вантажівок із двигунами екологічного класу Євро-2, але не може їх продати навіть на внутрішньому ринку. Така ж сама ситуація у ВАЗу. Співрозмовник видання говорить про кілька тисяч машин з примітивізованою комплектацією та екологічними нормами кінця минулого століття.

Міра зі зниження екологічних вимог подається як тимчасова, але вона залишиться надовго, оскільки вже зараз немає практичних можливостей для підтримки чинних техрегламентів.

Російський автопром виявився абсолютно залежним від НАТО. Наскільки саме

Російським поліціянтам заборонили їздити на іномарках

45 000 співробітників: Renault позбавляється АвтоВАЗу

Додати коментар