Ford зупиняє випуск хетчбеків Fiesta. Але не всіх

0
356
Ford Fiesta
-->

Модель сьомого покоління нещодавно пережила оновлення – восени 2021 року. Однак незабаром сімейство Ford Fiesta порідіє.

Як повідомляє видання Automotive News Europe, Ford вирішив завершити виробництво тридверної версії Fiesta у Європі. Останній екземпляр зійде з конвеєра німецького підприємства у Кельні літом. Зараз старосвітські дилери вже не приймають замовлення на “трьохдверки”.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Повідомляється, що тридверний хетчбек залишає конвеєр через слабкий попит. При цьому п’ятидверне виконання Ford Fiesta залишиться в строю, включаючи хот-хетч ST. Але довгострокові перспективи “п’ятидверки” теж туманні – американська компанія вже повідомила, що завод Ford у Кельні надалі стане великим центром з випуску електромобілів.

<p style="text-align: center;"><strong><em>Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш </em><span class="td_btn td_btn_sm td_round_btn td_btn_md td_shadow_btn" style="color: #ffffff;"><a style="color: #ffffff;" href="https://t.me/zarulem_ua" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Telegram-канал</a></span></strong></p>Зниження інтересу до компактного недорогого хетчбека від Ford можна пояснити зміною споживчих переваг. Ймовірно, що багато покупців зробили вибір на користь паркетника Puma, який поділяє платформу з Fiesta. Цей кросовер вийшов на європейський ринок наприкінці 2019 року, минулого року попит на нього у Європі зріс на 13,8% – до 134 431 шт.

Ford Fiesta: Мальчики заглядываются

Экран на весь салон: полностью рассекречен новый Ford Mondeo

4 причины купить подержанный Ford Kuga и всего одна этого не делать

Додати коментар