Громадський транспорт та таксі в Україні працюють по-новому: що змінилося

0
1482
заборона музики у транспорті
-->

В України заборонили “акустичне насильство” у пасажирському транспорті. Заборона стосується як міського транспорту, так і приміських, міжміських та міжнародних маршрутів.

З 7 жовтня набув чинності Закон України 2310-IX, який передбачає заборону “акустичного насильства” – відтворювання музики та відео у громадському транспорті. Заборона стосується водіїв міського транспорту, а також приміських, міжміських, міжнародних маршрутів.

заборона музики у транспортіВодіям рейсових пасажирських автобусів та маршруток заборонено вмикати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку.

Транслювати музику та інші звуки можна через індивідуальні навушники пасажирів, а на салон лише під час нерегулярних перевезень та за згодою всіх пасажирів. Водії таксі також можуть вмикати музику лише за згодою тих, кого вони везуть.

Заборона на шум стосується не лише водіїв, але й самих пасажирів: водій має право висадити порушників тиші.

Цим же законом із 7 жовтня також заборонено публічне відтворення фонограм та кліпів російських співаків.

заборона музики у транспортіУ Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики зазначили, що за порушення до водіїв можуть застосувати дисциплінарні заходи, а підприємство не допустити до конкурсів на перевезення. Тож коли водій порушує закон, можна повідомити про це його керівництву і відповідальним за транспорт органам влади чи самоврядування.

В Україні хочуть суттєво обмежити строк дії водійських посвідчень

Складають списки: у кого заберуть авто на потреби ЗСУ

За відмову від автомобіля заплатять 4000 євро

Додати коментар