8 років – не вік: як у США ловили малолітнього автомобільного злодія

0
495
8-Year-Old-Arrest
-->

Поліція Алабами після тривалої гонитви заарештувала восьмирічного хлопчика, який викрав автомобіль під погрозою зброї.

Малолітнього розбійника затримали та звинувачують у пограбуванні першого ступеня, спробі втечі та зберіганні вогнепальної зброї

Коли мені було вісім років, я грався з іграшковими машинками. Але одному восьмирічному хлопчику з Монтгомері (штат Алабама) це здалося, це дійсно здалося дитячою забавою – тому під дулом рушниці він викрав автомобіль, що спричинило поліцейську погоню у стилі блокбастерів.

8-Year-Old-ArrestСвідок, який назвався “Змія” Кнапп, побачив маленьку дитину за кермом викраденого автомобіля та негайно поїхав за ним до того, як місцева поліція встигла прибути на місце події.

“Коли я побачив, що це маленький хлопчик, то зрозумів, що повинен стежити за ним, щоб ніхто не постраждав. І щоб він був спійманий, тому що я не хочу, щоб цей хлопчина ганяв по всьому Монтгомері, спричиняючи нові аварії або травмуючи людей “, – повідомив свідок в інтерв’ю місцевому телеканалу.

Кнапп каже, що в якийсь момент дитина зупинилася, щоб забрати двох дорослих. Коли поліція прибула на місце події, вона спробувала зупинити юного злодія, але не вдалося. Погоня завершилася лише тоді, коли хлопчина врізався на викраденому автомобілі в інше авто і спробував втекти пішки. Його заарештували та доставили до виправної колонії округу Монтгомері.

Малолітнього злодія звинувачують у розбійному нападі, спробі втечі від поліції та незаконному зберіганні вогнепальної зброї. Залишається невизначеним, яке майбутнє чекає на хлопця.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Стало відомо, коли водій може відмовитися від огляду на стан сп’яніння

Київські водії знайшли оригінальне місце для паркування

Коли ремонт авто дорожче самого авто: реальний випадок

Додати коментар