Київські водії знайшли оригінальне місце для паркування

1
8494
police Kyiv
-->

Водіїв у Києві почали масово штрафувати за одне й те саме порушення – за короткий час вже винесено понад 120 адміністративних постанов.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції Києва у Facebook. Понад 120 постанов винесли велопатрульні на порушників, які зупиняли або залишали свої транспортні засоби на велодоріжках. І це лише за півтора місяця, відколи двоколісні екіпажі поліціянтів розпочали велосезон.

Велосипедна доріжка — доріжка з покриттям поза межами проїзної частини вулиці та/або дороги, розташована окремо чи суміжно з тротуаром або пішохідною доріжкою, що призначена для руху на велосипедах.

police KyivЗауважимо, що за подібні порушення передбачено штраф від 340 до 680 гривень. В окремих випадках інспектори мають право евакуювати автомобіль порушника на арештмайданчик.

Окрім велодоріжок, не можна паркуватися у вузьких місцях, на лівому боці дороги з розділовою смугою посередині, на трамвайних коліях, другим рядом уздовж вже припаркованих машин, на газонах і на зупинках громадського транспорту. На тротуарах можна паркувати легкові автомобілі, але для пішоходів повинен залишитися прохід не вужче двох метрів.

Стало відомо, коли водій може відмовитися від огляду на стан сп’яніння

Водійське посвідчення по-новому: іспити складає лише чверть кандидатів

Обмін водійського посвідчення – не для всіх: кому відмовляють

1 КОМЕНТАР

  1. Інспектори з паркування не знають ПДР, вони діють як рекет ри. Навіть там де авто стоіть на тротуарі , де для пішоходів місця більше двох метрів, вони всім виписуюиь повідомлення про порушення п.10.5.б). А авто стоіть з вимогами п.10.5.в). Можна інспектора притягти до відповідальності? Щоб він зі своєї кишені сплатив всі збитки за завдану моральну шкоду.

Додати коментар