Бензин або електро: представлено кросовер Opel Grandland нового покоління

0
244
2024 Opel Grandland
-->

В основі нового Opel Grandland лежить платформа STLA Medium концерну Stellantis, яка передбачає як установку ДВЗ, так і електромоторів з батареєю.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Передню частину Opel Grandland другого покоління виконано у фірмовій стилістиці 3D Vizor. Кожна матрична фара Intelli-Lux Pixel HD складається з 25 600 елементів – світить яскравіше та не засліплює інших водіїв.

2024 Opel Grandland

У салоні кросовера з’явилися цифрова панель приладів та 16-дюймовий екран мультимедійної системи, заявлений також проєкційний дисплей. Керування клімат-контролем здійснюється фізичними кнопками. У порівнянні з попередником об’єм багажного відділення збільшився на 36 літрів й сягає при складених задніх сидіннях 1641 літр. Відзначимо також сучасну систему кругового огляду Intelli-Vision 360.

2024 Opel Grandland

В основі моделі – платформа STLA Medium концерну Stellantis, яку Grandland ділить з Peugeot 3008. Це шасі передбачає як установку ДВЗ, так і електромоторів з батареєю. Базовий кросовер оснащено “м’яко гібридною” установкою з 1,2-літровим трициліндровим двигуном і 48-вольтовим стартер-генератором. Далі йде повноцінний гібрид, здатний проїхати на електротязі до 85 кілометрів.

2024 Opel Grandland

“Зелена” версія, потужність якої поки не оголошена, оснащена електромотором нового покоління, а також тепловою помпою – для енергоощадження. Пласка батарея місткістю до 98 кВт-год забезпечує до 700 кілометрів автономного пробігу згідно з випробувальним циклом WLTP. За допомогою станції швидкої зарядки, акумулятор можна підзарядити до 80% номінальної місткості лише за 26 хвилин.

2024 Opel Grandland

Усі технічні характеристики нового Opel Grandland будуть оприлюднені вже найближчими місяцями, оскільки старт продажів у Європі заплановано на осінь 2024 року.

Знайомий незнайомець: випробовуємо новий Opel Grandland

Opel запропонував українцям кросовер Mokka-e за привабливою ціною

Для великих родин: в Україну їдуть нові Opel Combo та Zafira

Додати коментар