Чому BMW стягує додаткову плату за механічну коробку передач: є відповідь

0
538
bmw manual gearbox
-->

Переважна більшість автомобілів баварського бренду пропонується тільки з автоматом. У BMW пояснили, чому стягують плату за вибір “механіки”.

Про це повідомляє сайт CarThrottle з посиланням на генерального директора BMW M Френка ван Міла. Як правило, автомобілі з механічною коробкою передач коштують дешевше, ніж аналогічні моделі з “автоматом”. Автоматична коробка передач – набагато складніший механізм. Тому дивно, що в BMW навпаки стягують додаткову плату за механічну коробку передач.

Топ-менеджер пояснює це тим, що з економічної точки зору простіше оснащувати всі машини автоматизованою трансмісією, ніж витрачати час і гроші на доопрацювання трипедальних версій. До того ж “машини з МКП є повільнішими та споживають більше палива, тому ручне керування фактично з інженерної точки зору позбавлено сенсу”.

bmw manual gearboxЦікаво, що у Великій Британії доплата за “механіку” на BMW M2 складає 545 фунтів стерлінгів, в Німеччині потрібно додатково викласти 500 євро, а по той бік океану ручна коробка є безплатною опцією. Франк ван Міл цей факт не пояснив. Не стягує плату за “механіку” й інша німецька марка – Porsche.

У червні представник BMW M спрогнозував, що актуальне купе M2, ймовірно, стане останньою моделлю, яка є доступною з ручною коробкою передач. Баварська марка стверджує, що відмова від “механіки” — це не тільки рішення BMW, але і рішення постачальників автомобільних компонентів. Так що, не буде несподіванкою, якщо ручні коробки передач залишаться лише в якості нішевої преміальної опції.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Грілка замість підігріву сидінь: Dacia тонко висміяла BMW

Червона мітка: BMW представив найпотужніший у світі кросовер з ДВЗ

КрАЗ крутіший за Bentley: український військовий потролив росіянку

Додати коментар