Цікаве дослідження: експерти порівняли пробіги електрокарів та автомобілів з ДВЗ

0
1500
gas cars vs BEVs
-->

Вчені американського Університету Джорджа Вашингтона порівняли середньорічні пробіги 24 мільйонів вживаних авто із різними типами силових агрегатів.

Про це повідомляє сайт CarScoops. Експерти проаналізували показники одометрів 12,5 мільйонів легковиків і 11,4 мільйона позашляховиків, виставлених на продаж у період з 2016 по 2022 рік.

gas cars vs BEVs

З’ясувалося, що автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння у середньому проїжджають 18 735 км на рік, тоді як електрокари – лише 11 530 кілометрів. Колосальну різницю вчені пояснили тим, що електромобілі частіше служать допоміжними транспортними засобами та недостатньо розвиненою поточною інфраструктурою зарядних станцій – на відміну від добре налагодженої мережі АЗС.

Розрив був менш помітним у сегменті позашляховиків із середнім пробігом 20 832 км на рік і типовим електрокричним кросовером (17 038 км) на рік. Цікаво, що в середньому машини Tesla проїжджали 14 139 км на рік у порівнянні з пробігом 10 034 км у всіх інших електрокарів.

gas cars vs BEVs

Зараз Федеральне агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) виходить із того, що електромобілі та автомобілі з ДВЗ експлуатуються однаково, але реальність інша. Вчені вважають, що влада переоцінює пробіг електромобілів, що призводить до невірних висновків у питаннях покращення екології.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Дорога економія: названо головну проблему електромобілів

Вже не Toyota: названо найпопулярніший автомобіль у світі

Названо ТОП-10 автомобілів, які найбільше розчарували своїх власників

Додати коментар