Не тільки штраф: Tesla заборонила власникам Cybertruck продавати його

0
371
Tesla Cybertruck
-->

Хоча багатостраждальний електропікап тільки збирається надійти у продаж наприкінці року, в угоді на його придбання вже з’явився дуже цікавий пункт.

Про це йдеться у користувацькій угоді, котра опублікована на сайті Tesla. В угоді купівлі-продажу автовиробник передбачає, що покупець зобов’язані володіти пікапом щонайменше рік. Інакше у разі продажу Cybertruck йому загрожує судова справа і штраф у розмірі до $50 тисяч.

“Ви погоджуєтеся не продавати та не намагатися продати Автомобіль протягом першого року з моменту доставлення Автомобіля. Компанія Tesla може вимагати судової заборони, щоб запобігти передачі права власності на Автомобіль, або вимагати від вас відшкодування збитків у розмірі $50 000 або вартості, отриманої як компенсація за продаж або передачу, залежно від того, що більше”, — йдеться в документі.

Tesla Cybertruck

Автовиробник також попереджає, що порушників можуть позбавити права купувати електрокари у Tesla в майбутньому. Якщо ж у клієнта є вагома причина продати свій Cybertruck, Tesla може погодитися викупити його назад за початковою ціною за вирахуванням $0,25 за милю пробігу, зносу та вартості необхідного ТО/ремонту.

Повідомляється, що таким чином Tesla сподівається скоротити кількість перепродажів за завищеною ціною та крадіжкам технологій, коли машини розбирають, щоб потім випускати їх копії.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Робоча конячка чи спортсмен? Розсекречено салон серійного Tesla Cybertruck

Довгоочікуваний та жахливий: Tesla Cybertruck вразив низькою якістю (фото)

Названо електрокари, що точно проїдуть 500 км на одному заряді

Додати коментар