Цього разу остаточно: випущено останній Chevrolet Camaro

0
326
Chevrolet Camaro
-->

Це не перший раз, коли Camaro зникає. Виробництво моделі четвертого покоління було припинено у 2002 році, після 35 років безперервного виробництва. Але у 2010-му раптово з’явилося нове п’яте покоління.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Chevrolet Camaro шостої генерації дебютував у 2016 році. І ось тепер останній екземпляр Chevrolet Camaro залишив конвеєр заводу в Мічигані. Їм стало купе в екстремальній модифікації ZL1 1LE потужністю 650 к.с., що належить до прощальної спецсерії Collector’s Edition.

Chevrolet Camaro

Зовні цей автомобіль виділяється ексклюзивним матовим забарвленням Panther Black з чорною смугою поверх кузова та червоними гальмівними супортами. У салоні — килимки з назвою версії, вуглепластикова накладка на передній панелі та плашка із зазначенням серійного номера на кермі. Тираж серії обмежений 350 екземплярами.

Chevrolet Camar

Наразі легендарний спорткар не має наступника. Припускається, що їм стане електричний позашляховик – на кшталт моделі Ford Mustang Mach-E. Це відповідатиме раніше заявленому прагненню General Motors зробити лінійку своїх легкових автомобілів повністю електричними до 2035 року.

Новий Chevrolet Aveo вийшов на ринок. Названо ціни

Розсекречено найдешевший електрокросовер Chevrolet. Названо ціну

Ford представив найпотужніший Mustang в історії: вгадайте, скільки він коштує

Додати коментар