Для суворої зими: на продаж виставлено унікальну Honda

0
226
Honda Acty Crawler
-->

Одна із найрідкісніших вантажівок Honda Acty Crawler – це позашляховий шестиколісний автомобіль, спроможний долати будь-яке бездоріжжя.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє сайт Carscoops, Honda випускала шестиколісний Acty Crawler 6×6 малими партіями з 1994 по 1996 рік. Ніхто не знає, скільки їх було виготовлено. Деякі джерела стверджують, що їх було менш як 500, тоді як інші говорять про лише 20 одиниць. У будь-якому випадку, навряд чи ви зустрінете цю вантажівку на дорогах.

Honda Acty Crawler

Але наразі виставлено на продаж екземпляр Honda Acty Crawler 6×6 1994 року випуску. 3,3-метрова “вантажівка” оснащена крихітним 656-кубовим трициліндровим двигуном без наддуву, який видає смішні 38 кінських сил та 54 Нм крутного моменту.

Honda Acty Crawler

5-ступенева механічна коробка передач передає всю потужність на чотири з шести коліс за допомогою заднього диференціала. Іншими словами, маленька Honda – це 4×6, а не правильна 6×6, хоча гусениці роблять її повнопривідною.

Honda Acty Crawler

Цю рідкісну і незвичайну “вантажівку” зі спартанським салоном наразі продають у Сполучених Штатах за ціною у 26 500 доларів.

Стартували продажі нової Honda CR-V з витратою палива 1,6 л/100 км

За ціною Дастера: Honda випустила свій найдешевший кросовер

Звірюга з 1970-х: автомобіль із 27-літровим двигуном, який не зміг злетіти

Додати коментар