Далекобійник: оновлений Mercedes-Benz eSprinter порве усіх конкурентів

0
739
Mercedes eSprinter
-->

Вже в лютому 2023 року на ринок вийде оновлена версія “зеленого” фургона від Mercedes, запас ходу якого зросте втричі у порівнянні з попередником.

Однією з головних перешкод масового поширення електричного комерційного транспорту є низький запас ходу одному заряді батареї.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

І нинішній Mercedes-Benz eSprinter з його скромними 158 кілометрами до найближчої розетки значно поступається своїм основним конкурентам. Наприклад, Renault Master E-Tech здатний проїхати без підзаряджання 208 км, а Ford E-Transit – взагалі 317 кілометрів.

Mercedes eSprinterАктуальний eSprinter пропонується з двома батареями на вибір: місткістю 47 і 55 кВт·год, але в оновленому варіанті ключові характеристики електромобіля будуть значно покращені. Власне, Mercedes ще до офіційної прем’єри провів демонстрацію можливостей новинки: під наглядом інспектора TÜV Süd прототип фургона виїхав з музею Mercedes-Benz у Штутгарті до міжнародного аеропорту в Мюнхені та повернувся назад.

Mercedes eSprinterЗагальна дистанція пробігу склала 475 км, завантаження фургона у поїздці було 200 кг, а середня швидкість склала 73,5 км/год. Після повернення фургон на залишку заряду міг би проїхати ще 20 кілометрів. Витрата енергії на маршруті становила 21,9 кВт·год/100 км – це дуже визначний показник на рівні найкращих легкових електромобілів.

Тому оновлений Mercedes-Benz eSprinter, ймовірно, стане самим далекобійним у сегменті LCV. Модернізований електричний фургон надійде у продаж вже у лютому 2023 року та випускатиметься вона одразу на трьох заводах Mercedes-Benz — у Дюссельдорфі (Німеччина), Людвігсфельді (Німеччина) та Чарльстоні (США).

Додати коментар