Дуже небезпечний дефект: Tesla відкликає всі продані пікапи Cybertruck

0
274
Tesla Cybertruck
-->

Не пройшло й півроку з початку постачання кібервантажівок Tesla Cybertruck, як виявилося, що вони можуть раптово прискоритися несподівано для водія.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє профільний сайт Insideevs. Національне управління безпеки дорожнього руху Сполучених Штатів (NHTSA), після повідомлень у соціальних мережах щодо проблем з пікапами Cybertruck, оголосило про необхідність відкликання усіх виготовлених машин.

Tesla Cybertruck pedal

Причиною дефекту стала “незатверджена зміна» в процесі складання” педального вузла. При монтажі педалі акселератора для змащування використовувалося звичайне мило – це надалі призводить до зміщення пластикової накладки та “залипання” педалі.

Tesla Cybertruck

Через що електромобіль раптово починав неконтрольовано прискорюватись, чим роздавав небезпеку потрапляння у серйозне ДТП із важкими наслідками.

Відкликанню підлягають всі 3878 пікапів Cybertruck, виготовлених у період з 13 листопада по 4 квітня поточного року. Компанія Tesla обіцяє “безкоштовно для клієнта” замінити педаль акселератора, “щоб вузол відповідав специфікаціям і забезпечував достатнє зчеплення між накладкою та педаллю акселератора, щоб запобігти зсуву”. Виробництво моделі тимчасово припинено.

Пікап Tesla Cybertruck може стати винищувачем дронів

Вони це зробили! Tesla Cybertruck, вразили з вогнепальної зброї (відео)

Півроку не минуло: кіберпікапи Tesla іржавіють, попри те, що зроблені з нержавіючої сталі

Додати коментар