Дивне створіння: перші подробиці щодо нового BMW X3

0
640
BMW X3
-->

Суперечки щодо дизайну сучасних BMW продовжуються. За новою “копійкою”, яка виглядає як старий Kia, слідує X3, який порівнюють взагалі з усім: від розлюченого бобра до корпусу персонального комп’ютера.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Перше зображення кросовера BMW X3 нового покоління просочилося в Інтернет. Світлину оприлюднило видання CarScoops. Позашляховик черпає натхнення з флагмана XM і має дивний візерунок на решітці радіатора.

Подібно до XM, він має пару великих восьмигранних решіток, розташованих у формі прямокутної форми, хоча фари є цільними, а не розділеними на дві частини, як у найдорожчих автомобілях BMW. Форма решітки та розташування відносно вогнів змусили деяких веб-коментаторів порівняти її з розлюченим бобром, але те, що справді запалює клавіатури, так це візерунок на решітці, який схожий передню частину корпусу ПК від шведського виробника Fractal.

BMW X3

Новинка є суттєво переробленою версією поточного позашляховика, тому їздить на тій же платформі CLAR, а в 2025 році до неї приєднається електричний iX3, який стане першим BMW, який використовує архітектуру бренду Neue Klasse. Водночас інженери BMW внесли низку важливих змін до ходової частини. Кінематика підвісок була переглянута, що, разом зі збільшеною колією (при незмінній колісній базі) та модернізованими стабілізаторами поперечної стійкості, має зробити X3 ще більш точним та стабільним на дорозі. На окрему увагу заслуговує нова система рульового управління EPS з осьовим паралельним рейковим приводом.

BMW X3

У порівнянні з попередником новий BMW X3 отримав ширшу колію та дверні ручки, але лінійка двигунів буде дуже схожою та складатиметься із 2,0-літрових “четвірок” та 3,0-літрових шестициліндрових двигунів. А також включатиме більше від гібридних варіантів PHEV. Для любителів “запалити” буде доступна заряджена версія X3 M. Вона отримає занижену підвіску M Sport та задній диференціал з блокуванням.

Очікується, що новий BMW X3, оснащений передовими електронними помічниками від флагманського X5, дебютує ще до кінця 2024 року.

Найменший BMW радикально змінився, але втратив “механіку”

Представлено абсолютно новий кросовер BMW X2. Оголошено ціни

BMW показала свій найдешевший електрокросовер

Додати коментар