Ford знімає з виробництва найпопулярнішу модель: названо причини

0
646
Ford Focus
-->

Наймасовіша легкова модель Ford, яка випускається із 1998 року, розійшлася по світу тиражем у майже 18 мільйонів автівок.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє сайт Autocar, невдовзі Ford Focus знімуть з виробництва – модель C-класу припинять випускати у середині 2025 року. Генеральний директор європейського підрозділу Ford Мартін Сандер сказав, що компанія не має “жодних планів щодо продовження виробництва Focus”. До того ж попит на цю модель падає.

Ford Focus

Виробнича лінія Focus у німецькому Саарлуїсі буде закрита в середині 2025 року і Ford вже шукає покупця на ділянку, де розташовано підприємство. Попри значне падіння попиту на електромобілі, Сандер сказав, що “у довгостроковій перспективі ми все ще глибоко переконані, що за електромобілями буде майбутнє, і ми побачимо значне збільшення обсягів”.

Ford Focus

“До кінця цього року ми матимемо повний асортимент електромобілів – як у секторі легкових автомобілів, так і в нашому бізнесі комерційних автомобілів – і ми досить гнучко адаптуємося до ринкового запиту. На наступні пару років ми маємо широкий вибір”, – додав він.

Ford Focus

Наразі “блакитний овал” зосередився на продажах у Європі насамперед кросоверів та позашляховиків.

Стартують продажі абсолютно нового Ford Kuga 2024: подробиці та ціни

Ford розпочав продаж нового Mondeo з витратою пального 3,8 літра на 100 км

Новий кросовер Ford на базі Volkswagen надійшов у продаж: оголошено ціни

Додати коментар