Honda винайшла таємний багажник у бампері: навіщо він потрібен

1
498
Honda rear bumper storage
-->

Цей прихований відсік призначений для зберігання корисних речей у майбутніх моделях Honda. Але речей незвичайних.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє сайт MotorAuthority, Бюро патентів і товарних знаків США (USPTO) опубліковано у лютому 2024 року заявку, подану японським автовиробником. В ній описується висувна шухляда для пакунків, що перетворює автомобілі на поштові скриньки на колесах.

Honda rear bumper storage

Цей прихований відсік для зберігання призначений для майбутнього, коли транспортні засоби можуть бути використані для доставлення відправлень. Вперше цей принцип випробувала Volvo у Швеції у 2015 році – як спосіб для клієнтів отримувати важливі пакунки, навіть якщо вони не вдома в робочий час.

Honda rear bumper storage

Покласти пакунок у багажник автомобіля безпечніше, ніж залишити його на під’їзді чи в під’їзді. Але, як зазначає Honda у заявці на патент, компроміс полягає в тому, що третя сторона отримує доступ до салону автомобіля. Відділення для зберігання в бампері забезпечує надійне місце для того, щоб залишити пакунок, у той час, як салон автомобіля залишається недоступним. Додатковий багажник розроблений таким чином, щоб замикати та відмикати його окремо від дверей і багажника, і навіть має власний кондиціонер – тому пакунки можна залишати в машині навіть у спекотніші дні.

Honda rear bumper storage

Простір, потрібний цьому відсіку для зберігання, ймовірно, буде доступний лише в електромобілях, тому що в автівках з ДВЗ у цій зоні розташована вихлопна система, яка виділяє дуже багато тепла.

Стартували продажі нової Honda CR-V з витратою палива 1,6 л/100 км

За ціною Дастера: Honda випустила свій найдешевший кросовер

Електрокар із заводським ГБО: Honda представила дивовижний кросовер CR-V

1 КОМЕНТАР

Додати коментар