Кім покатав путина на контрабандному Мерседесі. Та ще й старому

0
425
kim putin mercedes
-->

Обидва диктатори помпезно висунулися у люк Mercedes S-Class W221, який вироблявся в Німеччині у 2005-2013 роках.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє німецьке видання Bild, кім чен ин прокотив путіна площею Пхеньяна на Мерседесі, що був нелегально ввезений до КНДР. Обидва диктатори вилізли в розсувний люк завширшки півтора метра – в ньому було тісно й вони стояли щільно стикаючись один з одним.

кім і путін не могли обмінятися жодним словом, оскільки говорять різними мовами. Ситуація стала ще кумеднішою, коли в невеличкий люк висунулася третя людина – перекладач, який допоміг диктаторам обмінятися парою реплік.

kim putin mercedes

З’ясувалося, що це Mercedes S-Class W221 у подовженій версії. Такі машини виробляли у Німеччині у 2005-2013 роках. Німецький автомобіль нелегально ввезли до КНДР, оскільки міжнародні санкції забороняють постачання до Північної Кореї будь-яких предметів розкоші.

“Не можу уявити собі майбутню росію, в якій таке фото не було б глибоко ганебним. Живучи у своїй бульбашці, путін, вочевидь, не усвідомлює, який вигляд має збоку, благаючи абсурдно жалюгідний режим про допомогу у війни проти України”, — прокоментував фото економіст Костянтин Сонін.

Розкіш замість хліба: диктатор Північної Кореї пересів на Mercedes-Maybach GLS 600

Citroen російського виробництва: Stellantis – жертва промислового піратства?

Пікап Tesla Cybertruck може стати винищувачем дронів

Додати коментар