Колишній дизайнер Nissan створив дивний автомобіль

0
501
AIM EV Sport 01 Concept
-->

Японець Широ Накамура брав участь у розробці R35 GT-R, Cube, Juke, 350Z та інших культових моделей Nissan.

Дизайн автомобіля повинен бути не модним, а по за часом, – стверджує ексдизайнер Nissan в інтерв’ю виданню TopGear. Ера електромобілів змушує автовиробників переосмислити їх дизайн. Плоска підлога, у якій розміщено акумулятор і електродвигуни на осях збільшують простір у салоні, коли немає потреби в тунелі трансмісії чи інших місцях для громіздких компонентів ДВЗ.

Shiro Nakamura“Коли ви робите автомобіль з ДВЗ, ви повинні чітко показати, де знаходиться двигун – автомобіль із центральним розташуванням двигуна має особливий дизайн, автомобіль з переднім розташуванням мотора має довгий капот. Але з електромобілем це інакше і вам набагато складніше виразити могутність і енергію”, – каже Накамура.

AIM EV Sport 01 Створений ним концептуальний електромобіль AIM EV Sport 01 виглядає трохи приязніше порівняно з іншими електромобілями, це не помилка. Колишній дизайнер Nissan вважає, що сучасний стиль електромобілів надто “агресивний”.

AIM EV Sport 01 Ще одна сфера, де Накамура не погоджується з сучасним баченням – сенсорні екрани. “В салоні AIM здебільшого фізичні кнопки – ними набагато легше користуватися. З сенсорним екраном ви повинні дивитися на нього, щоб побачити що робите – це не підходить для спортивного автомобіля”, – каже він.

AIM EV Sport 01 НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Просто відпад: як виглядає інтер’єр нового Peugeot 3008

Усі страшненькі окрім двох: названі найкрасивіші автомобілі у світі

Натхненник ЗАЗ-965: FIAT повернув із небуття легендарну модель

Додати коментар