Lexus планує дешевший електричний кросовер RZ

0
407
Lexus RZ
-->

Перший електричний кросовер преміум-бренду Toyota скоро отримає “початкову” версію Lexus RZ300e.

Заснований на тій же платформі, що й Toyota bZ4X і Subaru Solterra, електрокросовер був представлений ексклюзивно у повнопривідному варіанті RZ450e з двомоторною силовою установкою, що видає 308 кінських сил — на 93 “поні” більше, ніж у найпотужніших варіантів своїх побратимів — з 225 кінськими силами.

Lexus RZАле видання CarBuzz виявило заявки на торговельну марку в Європейському відомстві інтелектуальної власності (EUIPO) і Швейцарському федеральному інституті інтелектуальної власності, які підтверджують, що розробляється дешевший варіант з меншою потужністю і що він матиме позначення RZ300e.

Не виключено, що майбутній Lexus RZ300e отримає компоненти силової установки від молодших побратимів. Так у передньопривідному варіанті з одним двигуном Toyota bZ4X може похвалитися 201 к.с.

Lexus RZЯкщо Lexus RZ450e надійде у продаж цього року, то більш доступний RZ300e, мабуть, дебютує наступного. Таким чином його прямими конкурентами стануть Audi Q4 e-tron або BMW iX3.

До речі, це далеко не остання новинка японського преміум-бренду. У майбутньому очікується ще один електрокросовер, седан, купе та компакт.

Штурвал замість керма: Lexus представив перший справжній електромобіль

Китайський Renault за $9700: незабаром в Україні

6,2 літра на сотню: Toyota представила незвичайний кросовер

Додати коментар