Пальне безкоштовно: як отримати таку допомогу в Україні

0
4478
Пальне АЗС
-->

На гуманітарній платформі “єДопомога волонтерська” з’явилась можливість залишити заявку для того, щоб отримати допомогу з придбанням пального.

До платформи “єДопомога волонтерська” приєдналась мережа автозаправних станцій WOG. Тепер благодійники з усього світу зможуть підтримувати онлайн українські родини не тільки продуктами та ліками, а і паливом.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Як отримати допомогу?

  • Зареєструйтесь на платформі https://social.edopomoga.gov.ua/ua/
  • Залиште заявку на допомогу
  • Коли Благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупки пального на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати Передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Як стати Благодійником?

  • Перейдіть за посиланням на платформу https://social.edopomoga.gov.ua/ua/
  • Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.
  • Оплатіть обрану вами суму. Після оплати Заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися Передплатою.

єДопомога WOGПередплата на пальне є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок у мережі АЗК WOG. Прив’язки до певного виду пального у Передплаті єДопомога немає. Заявник зможе заправити свій транспортний засіб потрібним видом пального на суму, що відповідає його номіналу. Скористатись Передплатою єДопомога можна на будь-якому АЗК WOG, окрім тих, де воно відсутнє чи відпускається лише для заправки спецтранспорту або по безготівковому розрахунку.

Перевірити наявність пального на АЗК WOG завжди можна на сайті компанії в розділі «Мапа», а також у відповідному розділі в застосунку PRIDE.

Ціни на пальне в Україні повертаються на «докурсові» позначки

Що ллють на українських АЗС під виглядом А-92

Додати коментар