Мрія рибалки: Tesla Cybertruck зможе плавати як човен

0
393
tesla-cybertruck-float
-->

Керівник Tesla Ілон Маск поділився новими подробицями про електричний пікап Cybertruck, випуск якого нарешті розпочнеться у 2023 році.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск написав в одній із соціальних мереж деякі подробиці про електропікап Cybertruck та запевнив, що він “досить водонепроникний”, щоб “ненадовго” виконувати функції човна.

Elon MaskЦе вже не вперше, коли Маск пише про можливості електричного пікапа щодо подолання водних ділянок.

Але цього разу Маск зробив сміливішу заяву. За його словами, Cybertruck зможе долати річки й озера, або навіть пересуватися морем – за відсутності сильних хвиль. На додаток, він натякнув, що машина може подолати канал шириною 400 метрів, який відокремлює стартовий майданчик ракет SpaceX від острова Саут-Падре у Техасі. Тяга на воді нібито досягатиметься внаслідок обертання коліс.

tesla-cybertruckВарто сказати, що здатність долати водні перешкоди для позашляховиків не є чимось особливим. Ті ж Jeep Wrangler, Ford Bronco та багато інших моделей спокійно справляються з цією вправою. Однак перетворення машини на повноцінний човен вже зовсім інший рівень.

tesla-cybertruckНагадаємо, Cybertruck мав надійти у виробництво наприкінці 2021 року, але дату виробництва вкотре перенесли на кінець 2022 року. Але й ці терміни виявилися малоздійсненними, і тепер старт випуску намічено на перший квартал 2023-го. Пікап буде доступний у трьох основних модифікаціях: з одним, двома чи трьома силовими агрегатами. Топовий варіант Tri Motor набирає сотню за 2,9 секунди. Заявлений запас ходу без підзарядки, залежно від модифікації, варіюється від 400 до 800 кілометрів.

Робоча конячка чи спортсмен? Розсекречено салон серійного Tesla Cybertruck

Лазером по стеклу: Tesla отказывается от «дворников»

Власники електрокарів Tesla оголошують голодування. Жаліються Ілону Маску

Додати коментар