Названо найбільш проблемні моделі Tesla

0
405
Tesla Model 3
-->

Масштабне відкликання деяких моделей Tesla виявило серйозну проблему з безпекою.

Найбільший виробник електрокарів у світі, компанія Tesla, відкликає у Сполучених Штатах майже третину мільйона автомобілів. Про це повідомляє агенція Reuters.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Цій масштабній компанії передувало відкликання майже 30 000 одиниць Model X через можливі неполадки з подушками безпеки переднього пасажира. Тепер відкликанню підлягає 321 000 електромобілів Model 3 2023 року та Model Y 2020-2023 років випуску.

Tesla Model 3Причина полягає у тому, що в цих моделях виявлено проблеми з задніми ліхтарями – вони можуть періодично не працювати через помилкове виявлення несправності під час розблокування авто. Tesla обіцяє усунути цю проблему шляхом бездротового оновлення програмного забезпечення, але вартість акцій компанії вже встигла впасти до дворічного мінімуму.

Нагадуємо, що неполадки з ліхтарями в автомобілі – пряма дорога до аварії, особливо у темний зимовий час. Тому наполегливо радимо українським власникам зазначених моделей Tesla ретельно переконатися в працездатності оптики у своїх електрокарах.

Супер вигідний бізнес: скільки Ілон Маск заробляє на кожній автівці Tesla

Tesla проїхала майже 3000 км, не підключаючись до розетки

Пращура Tesla знайшли у Запоріжжі

Додати коментар