Названо найпопулярніші автомобілі у різних країнах світу

0
413
Toyota Yaris
-->

Автомобілі є важливою частиною життя людей у всьому світі, але вибір моделі залежить від низки факторів. Від середнього доходу до суспільних та культурних уподобань.

Автомобільне видання Brakeforit проаналізувало вподобання водіїв у різних країнах світу та визначило, яка саме автівки є там найпопулярнішими.

США та Канада – Ford F-серії

Ford F-Series

Цілком зрозуміло, що найпопулярніший транспортний засіб на півночі Америки – це “вантажівка”. Американці люблять виділятися… і що може бути кращим ніж величезний пікап? Ще одна причина, чому люди люблять Ford F-Series, це свобода, яку він пропонує – седан може перевозити лише вашу родину, але ці пікапи можуть перевезти будь-що!

Швеція – Volvo S/V60

Volvo S-V60

Volvo – один з символів Швеції, і патріоти цієї країни купують у величезних кількостях автомобілі місцевого виробництва. Це, а також той факт, що Швеція – багата нація, а Volvo – бренд класу люкс, призводить до того, що більшість шведів їздить на Volvo. Якщо ви не знаєте, S60 – це седан, а V60 – універсал з тим самим шасі та трансмісією.

Нідерланди – Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3

Жодна країна не наполягає на збереженні екології так агресивно, як Нідерланди, де кількість електромобілів вже є більшою ніж деінде. Моделі Tesla та Audi не кожен може себе дозволити, тому Volkswagen ID.3 – найдоступніший і надійний електрокар на місцевому ринку.

Норвегія – Audi E-Tron

Audi E-TronНорвегія, як і Нідерланди, дуже серйозно ставиться до зміни клімату… тільки люди тут набагато заможніші, ніж у Голландії. Отже, якщо у вас багато грошей та хочете купити електромобіль, E-Tron саме те. Поки всі продовжують їсти норвезький лосось, люди цієї крижаної країни можуть дозволити собі їздити на найкращих електромобілях і бути екологічно відповідальними.

Іспанія – Dacia Sandero

Dacia Sandero

Дочірня компанія французького автовиробника Renault є виробником найпопулярнішого автомобіля в Іспанії. Sandero – це проста та надійна автівка для людей, яким потрібен легковик для щоденного використання.

Греція – Toyota Yaris

Toyota Yaris

Греки відчули смак світового панування у стародавні часи та тепер хочуть просто відпочити та їздити на Тойотах. Ця найдешевша Toyota є єдиним автомобілем, який більшість греків може собі дозволити.

Австралія – Toyota Hilux

Toyota Hilux

Якщо ви живете в країні континентального масштабу, яка є переважно пустелею, ви повинні мати автомобіль, для руху якого не потрібен тротуар. Крім того, є той факт, що Австралія вважає себе міні-США, тому пікапи здаються їм привабливими.

Індія – Maruti Swift

Maruti Swift

Suzuki Swift, відомий в Індії під брендом Maruti Swift, є найбільш продаваним автомобілем. Причина проста – він пропонує найкраще співвідношення ціни та якості на місцевому ринку. Крім того, в Індії перевантажені дороги та маленькі автомобілі почувають себе краще у міському русі.

Китай – Wuling Mini Truck

Wuling Mini Truck

Найпопулярнішим транспортним засобом у Китайській Народній Республіці є ця вантажівка… якщо її можна так назвати. Причина того, що вона є бестселером, глибоко вкорінена у китайській культурі. Китайці купують автомобіль лише тоді, коли він їм потрібен, а не тоді, коли вони цього хочуть. Ця мініатюрна вантажівка здатна задовольнити більшість сімейних потреб та бізнесу.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Названо найпопулярніший автомобіль у світі – і це вже не Toyota

На чому їздить Європа: ТОП-10 найпопулярніших легковиків

Складено ТОП-5 найвигідніших вживаних кросоверів

Додати коментар