Ніж у спину: путін подарував кіму лімузин із компонентами з Південної Кореї

0
481
pitin_kim
-->

Розкішний седан Aurus був покликаний втілити внутрішню доблесть росії та незалежність від імпортних технологій.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє агенція Reuters, під час свого візиту до КНДР російський диктатор путін подарував кім чен ину лімузин російської фірми Aurus, щоб продемонструвати зміцнений антизахідний альянс.

Але виявилася кумедна історія – російська автівка містить багато деталей та компонентів з Південної Кореї, яку кім назвав головним ворогом КНДР. З’ясувалося, що з 2018 росія імпортувала обладнання та компоненти для виробництва автомобілів та мотоциклів Aurus на суму не менш як 34 млн доларів.

pitin_kim

Імпорт містив деталі кузова автомобіля, датчики, програмовані контролери, перемикачі, зварювальне обладнання та інші компоненти, завезені з Південної Кореї на суму майже 15,5 млн доларів. Загалом південнокорейські компанії є одними з найбільших постачальників комплектуючих для Aurus. Серед них виробник промислового обладнання Kyungki Industrial, виробник автомобільних деталей BYT і постачальник акумуляторів Enertech International.

Запчастини для Aurus продовжували надходити з-за кордону вже після повномасштабного вторгнення росії в Україну. З лютого 2022 року було імпортовано товарів на суму майже 16 млн доларів, у тому числі на 5 млн доларів – з Південної Кореї. При цьому виробник авто потрапив під санкції США лише у лютому 2024 року.

Кім покатав путина на контрабандному Мерседесі. Та ще й старому

Rolls-Royce представив безшумний 1500-сильний двигун. Для танка!

k

Додати коментар