Новий 5-метровий Volkswagen Passat розсекретили до прем’єри

1
268
Volkswagen Passat Pro
-->

Новий Volkswagen Passat, який за довжиною перевищую європейський універсал, поступить у продаж в третьому кварталі цього року.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє сайт Autohome, новий седан Volkswagen Passat, який отримав у назві приставку Pro, перевершить за довжиною європейський універсал. Його габаритні розміри становлять 5005x1850x1489 міліметрів при довжині колісної бази 2871 мм.

Volkswagen Passat Pro

Салон Volkswagen Passat Pro крім вже звичних цифрової панелі приладів та великого сенсорного екрана інформаційно-розважальної системи отримає за доплату окремий дисплей для переднього пасажира. У перелік оснащення увійшли також панорамний люк зі зсувною секцією, камера заднього виду та відеореєстратор.

Volkswagen Passat Pro

На ринку Китаю модель запропонують з двома силовими агрегатами на вибір: “турбочетвірки” об’ємом 1,5 та 2,0 літри потужністю 160 та 220 кінських сил відповідно. Обидві версії оснастять 7-ступеневим роботом DSG, привід тільки передній. Не виключена й поява плагін-гібридного варіанту.

Volkswagen Passat Pro

Старт продажів нового Volkswagen Passat Pro на китайському заплановано на третій квартал 2024 року. Нагадаємо, що після зміни поколінь моделі в Європі присутній лише універсал.

Офіційно: Volkswagen розпрощався з седаном Passat

Новий Volkswagen Passat 2024 отримав іншу назву: подробиці та перші фото

Для великої родини: Volkswagen пропонує новий 7-місний варіант кросовера Tiguan

1 КОМЕНТАР

Додати коментар