Переважна більшість молодих американців готові купити китайський електрокар

0
136
China cars in USA
-->

У Сполучених Штатах автомобілі з Китаю зустрінуть “з розкритими обіймами”. Схоже гасло “Make America great again” втрачає свою актуальність.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Агентство AutoPacific опитало 800 жителів США різного віку та з’ясувало: недовіри до транспортних засобів з Піднебесної більшість громадян країни не має. І це попри хвилювання, що китайські електромобілі можуть “шпигувати” за американцями.

Дослідження показало великий інтерес до електромобілів з Китаю – 76% американців віком до 40 років купили б китайський електромобіль, попри ризики конфіденційності.

China cars in USA

Але загальний інтерес до китайських електромобілів респондентів у віці від 18 до 80 років, був значно нижчим і склав 35 відсотків. Це пов’язано з небажанням людей старше 60 років купувати китайські автівки – через напружені відносини між двома країнами. Лише 26 відсотків з них згодні розглянути можливість придбання авто з Піднебесної.

Однак декого з тих, хто проголосував “ні, дякую”, все ж можна переконати. Шістнадцять відсотків респондентів сказали, що вони готові придбати китайський електромобіль, якби він буде виготовлений у США. Тому що вважали б його більш американським і підтримали місцеву економіку та працівників.

Продажі в Україні авто з Китаю зросли у півтора раза: ТОП-5 бестселерів

Оце так бюджетник! Погляньте на Duster ціною у 60 тисяч євро

Не тільки за кордон: в Україні забороняють виїзд легковикам за межі області

Додати коментар