Популярний кросовер Renault принесуть у жертву екології

0
1430
Renault Arkana
-->

Купеподібний позашляховик Renault, який успішно продається у Європі, Азії та Південній Америці, незабаром попрощається із ринком.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє сайт Motor.es. Renault Arkana спочатку був задуманий як недорога модель для країн, що розвиваються. Створений на платформі Dacia, він успішно продавався у Південній Америці та, до речі, в Україні.

Renault Arkana Однак популярність та привабливий дизайн купе-кросовера змусили Renault додати його до своєї товарної лінійки в Європі та Південній Кореї. При цьому модель “переїхала” на більш сучасну архітектуру CMF-B та отримала різномаїття технологій – від просунутих асистентів водіння до електрифікованих версій.

Renault Arkana Тільки у Європі продажі Arkana за 2 роки існування моделі склали 113 500 одиниць – це безсумнівно комерційний успіх. Попри це, згідно з даними іспанського видання, Renault має наміри “вбити” цю модель. Причина у нових стандартах шкідливих викидів Euro 7, що змушують французького автовиробника радикально скоротити лінійку моделей, оснащених ДВЗ. Очікується, що Renault Arkana залишить ринок Європи вже у 2025 році.

Більше не потрібен: автомобіль, який назавжди залишає Європу

Дешевше очікувань: нові подробиці про великого брата Renault Duster

 

Додати коментар