Божевільні гроші: продано найдорожчий у світі автомобільний номер

0
877
найдорожчий у світі автомобільний номер
-->

За право володіння престижним номерним знаком боровся також засновник соціальної мережі Telegram, але йому не пощастило.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє агенція Bloomberg. На аукціоні в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) Заможний покупець виклав у 55 мільйонів дирхамів (15 мільйонів доларів) за рідкісний автомобільний номерний знак – це рекордна сума за всю історію.

Найдорожчий у світі автомобільний номер складається з літери “P” та цифри “7”. Стартова ціна лота становила “всього” 4 млн доларів.У торгах брав участь засновник соціальних мереж Telegram і “ВКонтакте” Павло Дуров. Інтернет-магнат був готовий заплатити 9,5 млн доларів, проте його ставку перебили.

найдорожчий у світі автомобільний номерОсоба переможця аукціону не розголошується, а отримані кошти підуть на потреби глобальної ініціативи продовольчої допомоги.

Попередній рекорд належав арабському бізнесменові Саїду Абдуле Гаффар Хоурі, який у 2008 році заплатив за реєстраційний знак із цифрою “1” 52,2 мільйона дирхамів. А у квітні минулого року під час торгів номерний знак “АА8” було продано за 35 мільйонів дирхамів (близько $9,5 млн). За межами Близького Сходу ціни на ексклюзивні автономери теж зашкалюють – на початку цього року хтось купив номер з єдиною літерою “R” на аукціоні в Гонконзі за 3,2 мільйона доларів.

Нові букви на українських номерах: що вони означають

За жодні гроші: у Великій Британії 4 місяці не можуть продати останню Ниву

Звірюга з 1970-х: автомобіль із 27-літровим двигуном, який не зміг злетіти

Додати коментар