Повернення легенди: Honda відродила культове купе Prelude

0
456
Honda Prelude Concept
-->

Нова Honda Prelude відрізняється від традиційного дизайну своїх попередників, до того ж вона значно більша за них.

Машини з такою назвою випускалися з 1978 по 2001 рік і завдяки відносно низькій вартості у поєднанні зі спортивним стилем та гарною динамікою здобули культовий статус. Це була одна з перших у світі моделей з керованими задніми колесами.

Honda Prelude 2001
Легендарна Honda Prelude.

Як повідомляє сайт CarScoops, в компанії описали новий прототип як “серійний» автомобіль”, вказуючи, що незабаром дебютує модель для доріг – подібно до того, як кілька років тому Acura відродила класичну назву Integra.

Honda Prelude Concept

Автомобіль має пару гострих фар, з’єднаних світлодіодною світловою смугою, розташованою трохи вище місця номерного знака. Нижня частина бампера виконана в чорному кольорі з сітчастим візерунком.

Бічний профіль трохи більше відповідає назві Prelude – це таки купе. Лінія даху швидко звужується до задньої частини, що виглядає як щось середнє між Porsche 911 і Hyundai Ioniq 6. Honda також оснастила прототип концептом комплектом глянцевих чорних коліс і синіми гальмівними супортами – прозорий натяк на спортивність. У задній частині домінує світлодіодна панель на всю ширину, спойлер і чорний глянцевий бампер.

Honda Prelude Concept

Технічних подробиць відносно новинки наразі ще немає, але автовиробник описує її як “спортивну” модель, яка принесе “радість від водіння” та “забезпечить надзвичайне хвилювання, якого ви ніколи раніше не відчували”.

Honda Prelude Concept

Стосовно силової установки сказано лише, що її буде електрифіковано. Оригінальний Prelude оснащувався бензиновими двигунами, найпотужніший з яких видавав 217 кінських сил.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Стартували продажі нової Honda CR-V з витратою палива 1,6 л/100 км

Ніякого гібрида! Представлено новий суперкар Nissan GT-R 2023

За ціною Дастера: Honda випустила свій найдешевший кросовер

Додати коментар