Повний привід та 3 секунди до сотні: Peugeot Inception зазирнув у майбутнє

0
674
Peugeot Inception
-->

Вже у 2023 році 100% автомобілів Peugeot будуть електрифіковані, а протягом наступних двох років французька марка випустить п’ять нових повністю електричних моделей.

За словами генерального директора Peugeot Лінда Джексон, головна мета компанії – зробити Peugeot провідним електричним брендом у Європі до 2030 року.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Peugeot InceptionПершим кроком до радикальної трансформації французького бренду став новітній концепт Peugeot Inception, який наочно демонструє переваги електромобіля у поєднанні з потужністю справжнього спорт-кару: постійний повний привід, розгін до сотні лише за 3 секунди, зарядка акумулятора на 150 км пробігу за 5 хвилин.

Peugeot InceptionНовинка стане натхненням для майбутніх моделей бренду та принесе в цей світ нове бачення автомобілів майбутнього: максимально потужні та динамічні, максимально комфортні та технологічні. і на 100% електричні. Передня частина складається з суцільного скла, яке надруковане за спеціальною цифровою технологією INKJET, та приховує за собою 4 оптичні модулі. Задня частина також має новий світловий підпис та ліхтарі виконані в стилі розрізу трьох кігтів лева. Площа скляної поверхні автомобіля становить 7,25 м2, а всі вікна мають багатохромне покриття.

Peugeot InceptionPeugeot Inception довжиною 5 метрів базується на великій платформі STLA та оснащений 2 компактними електродвигунами спереду та ззаду. Сукупна потужність складає 680 к.с. (500 кВт). Розгін від 0 до 100 км/год займає менш ніж 3 секунди.

Батарея місткістю 100 кВт-год дозволяє електрокару проїхати 800 км на одному повному заряді, тобто відстань від Парижа до Марселя або від Брюсселя до Берліна. Його споживання складає лише 12,5 кВт-год на 100 км. Акумулятор заряджається до 30 км запасу ходу за одну хвилину або 150 км пробігу за п’ять хвилин.

Peugeot InceptionВ салоні оновлений i-Cockpit забезпечує більш “природну” ергономіку системи керування, ніж класичне кермо. Система Hypersquare, що прийшла зі світу відеоігор, складається з екрана та чотирьох сенсорних елементів в кожному куті, якими ви керуєте великим пальцем. Центром Hypersquare є екран планшетного типу, на якому відображається вся необхідна інформація. Не відриваючи руки від керма водій тільки великими пальцями здатен налаштувати різні функції – кондиціонер, гучність радіо, ADAS тощо.

Peugeot InceptionВажливим елементом оновленого i-Cockpit є HALO CLUSTER – система для відображення інформації про автомобіль та інформаційно-розважальна система. Вона має круглий екран та може відображати інформацію на 360 градусів. Таким чином вона може навіть спілкуватися з вами, коли ви перебуваєте поза автомобілем.

Peugeot InceptionПротягом наступних 2 років Peugeot випустить 5 нових повністю електричних моделей, а до 2030 року всі автомобілі бренду, що продаються в Європі, будуть електричними.

Новий Peugeot 408 їде до України. Усі подробиці

Китай атакує: в Європі стартують продажі електрокросовера від Dongfeng

У Швейцарії заборонять електромобілі та сауни

Додати коментар