Ford втрачає $100 000 на кожному випущеному електромобілі

0
161
Ford F-150 Lightning
-->

Електрокари Ford є збитковими: на “зелені” машини витрачається значно більше грошей, ніж вони коштують.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Подробиці розповіло авторитетне видання Bloomberg. Концерн Ford Motor почав скорочувати замовлення на акумуляторні батареї, щоб зупинити зростання втрат від виробництва електромобілів. Цей крок є частиною стратегії Ford щодо електромобілів, яка включає скорочення витрат на 12 мільярдів доларів на моделі з акумуляторним живленням, затримку випуску електромобілів та зниження цін.

Оскільки ціни на електромобілі впали, а попит зменшився, збитки Ford на кожному електромобілі перевищили 100 000 доларів США в першому кварталі, що більш ніж удвічі перевищує дефіцит минулого року, повідомило одне із джерел.

Ford F-150 Lightning
Салон електричного пікапа Ford F-150 Lightning

Bloomberg оцінює втрати, які очікують Ford від виробництва електрокарів цього року – вони можуть майже знищити прибуток, який компанія отримує від свого підрозділу Ford Blue, що виробляє традиційні автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння. За підсумками 2024 року збиток електромобільного підрозділу за прогнозами сягне 5,5 мільярда доларів.

“Це викликає сумніви щодо розумності значних інвестицій в електромобілі”, – вважають аналітики ринка. “Пошук шляхів до прибутковості електромобілів має вирішальне значення для довгострокового виживання компанії”, – наголосив щойно призначений віцепрезидент Ford Джон Лоулер.

Більше не потрібен: Ford припиняє випуск популярного автомобіля

Потужний 1 літр: представлено найдешевший кросовер Ford 2024 року

Новий кросовер Ford на базі Volkswagen надійшов у продаж: оголошено ціни

Додати коментар