Сепух Перший: Вірменія випустила “національний” автомобіль

0
1092
Sepuh 1
-->

На заводі, збудованому найбільшим автовиробником Ірану, стартувало виробництво першого вірменського автомобіля під маркою Sepuh.

Про це повідомив міністр економіки країни Ваан Керобян. За його словами, зараз модель Sepuh 1 проходить державну реєстрацію, а вироблятимуть її на конвеєрі заводу, збудованого найбільшим автовиробником з Ірану – Iran Khodro.

Але збирати у Вірменії будуть не іранські машини: судячи з оприлюдненого відео, це моделі південнокорейської SsangYong. При цьому у ролику помітні одразу дві автівки – кросовер Tivoli та позашляховик Rexton. На підприємство завозять готові комплекти, які збирають великовузловим методом.

До речі, назва марки Sepuh (Сепух) походить із середньовічної Вірменії. Так називали представників одного з прошарків феодальної знаті.

SsangYong Tivoli
SsangYong Tivoli

Що стосується збанкрутілої SsangYong Motor, то у березні після злиття з хімічним концерном KG Group компанія офіційно змінила назву на KG Mobility. І сфокусується тепер на електромобілях, автопілотах та інших “розумних” технологіях.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

SsangYong представив новий бюджетний кросовер. Оголошено ціни

Через росіян: Молдову залишили без Мерседесів

Гумові галоші: як росія привласнює славу Nokian Tyres

Додати коментар