Скільки жити автомобільній “механіці”: у BMW відповіли

0
578
BMW manual gearbox
-->

Баварський бренд BMW пообіцяв, що випускатиме машини з механічною коробкою передач, поки на них буде попит. А також спрогнозував, коли закінчаться любителі “ручок”.

За словами глави підрозділу BMW M Франка ван Міла, механічна КПП – це “вимирущий вид”, але вона все ще актуальна для покупців “заряджених” версій авто.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Нагадаємо, що дебютувавший цього місяця новий спорткар BMW M2, порадував консервативних автолюбителів наявністю механічної коробки передач.

“В нас є покупці, які розміщують онлайн-петиції, голосують і дуже просять нас зберегти МКП. Для фанатів найновіший BMW M2 буде останнім у своєму роді: зі стандартною шестиступеневою механікою у Сполучених Штатах та опціональною – у Німеччині та інших європейських країнах”, – зазначив Тімо Реш, віце-президент BMW по роботі з клієнтами.

BMW manual gearboxУ BMW пообіцяли, що машини з трьома педалями випускатимуться, як мінімум, до кінця нинішнього десятиліття – тобто до 2030 року. Але є й інший бік медалі: усі автовиробники стрімко переводять свої автомобілі на електричні силові установки. Що виключає будь-яку можливість використання механічної КПП. До речі, те ж саме спортивне купе M2 наступного покоління втратить двигун внутрішнього згоряння та стане повністю електричним.

Майбутні покоління автомобілістів просто не знатимуть, що колись існував такий архаїзм, як механічна коробка передач.

BMW вводить абонплату за підігрів сидінь

З витратою 1,6 л/100 км: BMW представив свій найпотужніший кросовер

Вєрка Сердючка продає Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі

Додати коментар