BMW вводить абонплату за підігрів сидінь

0
1678
BMW
-->

Загальновідомо, що за все у житті треба платити. Особливо, якщо це стосується здоров’я сідничного нерва. Власнику автомобіля тепер доведеться доплачувати за те, щоб його попа залишалася у теплі.

Про це повідомляє TheVerge. Починаючи з 2020 року BMW впроваджує розблокування високоякісних функцій за підписками – багато клієнтів тоді засудили цей крок як жадібний і експлуататорський.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Тепер у цифрових магазинах BMW доступний і підігрів сидінь – поки у таких країнах, як Великобританія, Німеччина, Нова Зеландія та Південна Африка. Щомісячна підписка на підігрів передніх сидінь вашого BMW коштує приблизно 18 доларів США, з можливістю підписатися на рік (180 доларів), три роки (300 доларів) або заплатити за “необмежений” доступ за 415 доларів.

підігрів сидіньКрім цього, у BMW вводять підписку за підігрів керма, Apple CarPlay, регулювання інтенсивності світла фар та інші функції. Згідно з цифровим магазином компанії у Великобританії, підписки включають підігрів кермового колеса від 12 доларів на місяць, можливість записувати відео з камер автомобіля за ціною 235 доларів США за “необмежене” використання і “Спортивний пакет IconicSounds”, який дозволяє відтворювати звуки двигуна у вашому автомобілі за одноразову плату в 117 доларів США.

В останньому випадку BMW зазначає, що “апаратне забезпечення для цієї функції вже було встановлено у вашому автомобілі під час виробництва без додаткових витрат”. Як щедро.

Водії позашляховиків мають платити більше за інших при порушеннях. Якого біса?

Монголія починає випуск електромобілів, росія клепає 8-клапанні двигуни

ТОП-5 автомобільних новинок, які приїдуть в Україну цього літа

Додати коментар