Складено рейтинг автомобілів, які найбільше та найменше втрачають в ціні

0
399
Mercedes-Benz EQS
-->

Експерти визначили автівки, які невигідно продавати вже через рік експлуатації. А також машини, що майже не втрачають своєї початкової вартості.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Американська споживча організація iSeeCars проаналізувала понад 1,6 мільйона автомобілів із терміном володіння один рік та визначила, які з них пропонують найбільшу економію в порівнянні з новими. А також, які маловживані автомобілі настільки дорогі, що покупцям варто купити нові. Рейтинг пропонує відправну точку, щоб допомогти покупцям звузити вибір або знайти більше транспортних засобів, які варто розглянути, виходячи з ціни. ринок автомобілів із терміном володіння один рік

Mercedes-Benz EQS

Середній маловживаний автомобіль коштує у США на 12,8 відсотка, менше, ніж та ж сама модель із салону. Очолює рейтинг авто, які слід купувати вживаними замість нових, Mercedes-Benz EQS – він протягом року втрачає 47 відсотків своєї вартості, а його ціна лише через рік на 65 000 доларів нижча за вартість нового автомобіля.

Авто найбільше втрачають в ціні

Понад 33 відсотки в ціні за рік втрачають Nissan LEAF, Jaguar F-PACE, Alfa Romeo Guilia та Kia EV6 втратили понад 33 відсотки в ціні за рік, що також робить їх вигідними для придбання маловживаними автомобілями. Далі за падінням вартості йдуть Alfa Romeo Stelvio (-32,3%, або 17,5 тисяч доларів), Nissan Murano (-32 відсотки, або 13,8 тисячі доларів) і ще один Mercedes-Benz – S-Class (-31, 5 відсотки, або майже 45,8 тисячі доларів).

Авто наійменше втрачають в ціні

Якщо ж говорити про моделі, які найменше втрачають у ціні, то позашляховик Mercedes-Benz G-Class протягом першого року експлуатації здешевшає всього на 2,3 відсотка початкової вартості, або на 4,6 тисячі доларів. А от Range Rover взагалі дорожчає на 2,8 відсотка, або чотири тисячі доларів. Відмітимо також Kia Rio, ціна на яку через 12 місяців володіння залишається на рівні нової автівки.

Німці визначили найбільш надійні та ненадійні вживані автомобілі

Китайські автомобілі Chery збиратимуть у Європі: вгадайте де саме

Що частіше ламається, електромобіль чи машина з ДВЗ: відповідь здивує!

 

Додати коментар