Стартували продажі нового Land Rover Defender з найпотужнішим дизелем: оголошено ціни

0
184
Land Rover Defender
-->

Оновлений позашляховик Land Rover Defender доступний у версіях 90, 110 і 130 та вміщує до восьми пасажирів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Нагадаємо, що британський автовиробник Land Rover минулого року прийняв рішення створити три окремі бренди – Range Rover, Defender та Discovery.

Land Rover Defender 90
Land Rover Defender 90

Оновлений Land Rover Defender отримав модернізований 345-сильний шестициліндровий двигун D350 об’ємом 3 літри – найпотужніший “дизель” у його історії. Інші варіанти, включаючи флагманський V8, залишилися без змін.

Land Rover Defender

У салоні модифікації Defender 130 як другий ряд пропонується пара капітанських крісел з підігрівом та вентиляцією. Крім того, підігрів є і в третьому ряду. Також додано електрорегулювання передніх сидінь у 14 напрямках.

Land Rover Defender 130
Land Rover Defender 130

Ще одна новинка – спеціальна версія 110 Sedona Edition, названа на честь міста Седона у штаті Аризона (верхнє фото). Вона доступна лише для варіанта з індексом 110 і пропонуватиметься для замовлення протягом одного року.

Продажі оновленого позашляховика вже стартували в Європі, до інших ринків ця новинка дістанеться пізніше. Стартова ціна Land Rover Defender 90 у Великій Британії становить 58 310 фунтів стерлінгів (еквівалентно $72 тисячам за поточним курсом).

Життя бентежне: Land Rover припиняє своє існування

Дизелю бути! Mazda представила свій найбільший кросовер у Європі

Великий вождь: зустрічаємо новий Jeep Grand Cherokee

Додати коментар