Суцільний дисплей: Mercedes вперше показав салон нового E-Class

0
1067
Mercedes-Benz E-Class
-->

Компанія Mercedes-Benz оприлюднила перші офіційні фото седана E-Class нового покоління. На них показано інтер’єр преміального седана.

Як повідомляється на офіційному сайті німецького автовиробника, музику, ігри та потоковий контент у новому Mercedes-Benz E-Class W214 можна відчути в автомобілі майже всіма органами чуття.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Mercedes-Benz E-ClassВодій та пасажири нового Mercedes E-Class зможуть брати участь у відеоконференціях та дивитися відео незалежно один від одного. Але водій зможе користуватися сервісами тільки тоді, коли машина припаркована. Серед доступного контенту – відеоігри, онлайн відео- та аудіосервіси, відеоконференції, зокрема Zoom, та багато іншого. А мобільний стандарт 5G забезпечує набагато вищу швидкість передачі даних ніж LTE/UMTS.

Нова панель приладів повністю складається з трьох кольорових дисплеїв, які розташовуються на всю ширину салону – від дверей до дверей. При цьому їхній кут огляду спеціально обмежений таким чином, щоб не відвертати увагу водія на те, що бачать пасажири. Ще одним нововведенням стало активне діодне підсвічування, яке здатне не лише змінювати колір, а й пульсувати в такт музиці. За доплату також запропонують високоякісну акустику Burmester з 17 динаміками.

Mercedes-Benz E-ClassОфіційна прем’єра Mercedes-Benz E-Class нового покоління запланована на весну поточного року. Модель запропонують в бензинових, дизельних та гібридних версіях.

Бюргер Кінг: на що був здатен справжній Мерседес

Це реально: електрокар Mercedes-Benz проїхав 1008 км без підзарядження

Пращур Спринтера: яким був перший Mercedes для бізнесу

Додати коментар