Tesla за ціною 25 000 євро може дебютувати вже у 2024 році

0
238
Tesla 25000 Euro
-->

Випустити найдешевшу Теслу Ілон Маск обіцяє вже кілька років. Але тепер це стає вагомим аргументом у ціновій війні, яку Tesla веде у боротьбі за лідерство на світовому ринку електромобілів.

Про це повідомляє агенція Reuters. Tesla хоче використовувати свою фабрику поблизу Берліна для випуску моделі, яку буде продавати за €25 тис., повідомив співробітникам підприємства Ілон Маск. Це майже вдвічі дешевше за стартову ціну Tesla Model 3, яка є найдоступнішою моделлю марки.

Німецька “Гігафабрика” Tesla незабаром отримає обладнання, яке дозволить відливати під тиском майже всю нижню частину автомобіля цілком, кажуть джерела. Це значно спростить виробництво та знизить собівартість, а з нею і ринкову ціну електрокарів. Що своєю чергою наблизить Tesla до стратегічної мети — виробляти по 20 мільйонів машин на рік. На відміну від більшості автовиробників Ілон Маск зробив ставку на масовість, а не на збереження прибутку.

Tesla 25000 Euro

Але плани створення дешевшої Tesla в Німеччині стикаються з тиском профспілок, що змушують автовиробника підвищити зарплати берлінським робітникам. Керівництво Tesla вже повідомило працівників, що в листопаді вони отримають підвищення заробітної плати на 4%. Також компанія виплатить бонус у розмірі €1500 у грудні, як компенсацію інфляції, а з лютого підвищить річну зарплату німецьким робітникам додатково на €2500.

Очікується, що новий електромобіль буде доступний у версіях з одним або двома електромоторами. Запас ходу може становити до 600 км на одному заряді. Дата старту виробництва найдешевшої Tesla поки що невідома, але за інформацією видання Autocar це може статися вже наприкінці наступного року.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Довгоочікуваний та жахливий: Tesla Cybertruck вразив низькою якістю (фото)

Не зайшло: у Volkswagen – проблеми з електрокарами

Дорога економія: названо головну проблему електромобілів

Додати коментар