Не зайшло: у Volkswagen – проблеми з електрокарами

0
5880
volkswagen id.4 production
-->

Частину заводу Volkswagen у німецькому Емдені буде закрито протягом шести тижнів, а збиральники електромобілів отримають подовжену літню відпустку. Виробництво моделей з ДВЗ, включаючи Passat, залишиться незмінним.

Volkswagen скорочує обсяги виробництва електромобілів ID.4 та ID.7 на заводі в Емдені (Німеччина). Про це повідомляє InsideEVs з посиланням на голову робочої ради підприємства Манфреда Вульфа. Він оголосив, що частина заводу буде закрита протягом шести тижнів, а працівники на лініях електромобілів отримають подовжену літню відпустку на один місяць.

Постраждалі моделі включають електричний позашляховик ID.4 і майбутній електричний седан ID.7 – його виробництво, спочатку заплановане на липень 2023 року, перенесено на кінець цього року. Виробництво моделей з двигуном внутрішнього згоряння, включаючи Passat, залишиться незмінним.

volkswagen id.4 production

Скорочення випуску пов’язане з тим, що попит на електромобілі Volkswagen виявився на 30% нижчим за очікуваний. Крім того, потенційні покупці електромобілів “виявляють ознаки небажання”.

Європейські продажі Volkswagen Group зросли на 68 відсотків у першому кварталі 2023 року порівняно з аналогічним періодом минулого року, тоді як продажі в США зросли на разючі 98 відсотків. Проте продажі в Китаї впали на тривожні 25 відсотків, оскільки це найбільший ринок німецького автовиробника.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Volkswagen остаточно прощається з ДВЗ: названо дату і останню модель

Надійшов у продаж найдешевший електромобіль у світі

Не тільки електро: якою буде нова Skoda Octavia

Додати коментар