Volkswagen та Mercedes відключили росію від сервісних програм

0
431
Діагностика авто
-->

Концерн Volkswagen заблокував доступ до сервісних програм станціям техобслуговування та офіційним дилерам на території рф. Наприкінці грудня те ж саме зробила компанія Mercedes-Benz.

Про це розповів голова російського “Союзу автосервісів” Олександр Пахомов: “Концерн Volkswagen все ж таки щось дає робити дилерам, але фактично все відключено, хоч і офіційно про це не говорилося. Раніше Mercedes-Benz також відключив доступ до програм, при цьому він став єдиним, хто офіційно повідомив про це дилерські та сервісні центри. Усі інші європейські компанії намагаються не афішувати свої дії, які проводять у росії, але якісь обмеження запроваджуються”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

За його словами, Volkswagen вже відключив росію від доступу до баз даних з ремонту, хоча доступ до баз діагностичного обладнання поки ще є. “Кожен вигадує собі якісь способи розв’язання проблеми. Наприклад, дилери Volkswagen допомагають один одному та обмінюються файлами з необхідними даними”, – зазначив Пахомов.

На даний час концерн Volkswagen активно шукає покупця на підприємство у Калузької області — свій єдиний майданчик у рф, який залишився після ліквідації заводу у Нижньому Новгороді.

Діагностика автоНаприкінці грудня минулого року у російських сервісних центрах Mercedes-Benz стала недоступна діагностика, налаштування систем та приладів автомобілів компанії. Для роботи в онлайн-режимі необхідна перевірка по Face ID та геолокації. При цьому обхід системи або неможливий, або дуже складний, зазначали фахівці.

Розлючені власники машин Tesla влаштували заворушення у Китаї

Бюргер Кінг: на що був здатен справжній Мерседес

У Швейцарії заборонять електромобілі та сауни

Додати коментар