Все як на долоні: Skoda запроваджує цифровий сертифікат на вживані авто

0
274
Skoda digital certificate
-->

Для прозорого продажу вживаних автомобілів компанія Skoda створила цифровий сертифікат, зокрема і в Україні.

Власники автомобілів Skoda тепер можуть створити цифровий сертифікат з перевіреною інформацією про стан свого автомобіля та історію обслуговування протягом гарантійного терміну за допомогою декількох кліків. Цей файл є офіційним документом від виробника, в якому зібрані дані з різних джерел, зокрема – електронної сервісної книжки автомобіля.

Клієнти завжди матимуть під рукою правдиву інформацію про свій автомобіль без необхідності відвідувати дилера або сплачувати додаткові платежі. Послуга доступна безплатно на всіх європейських автомобілях Skoda, які мають Skoda Connect, зокрема і в Україні.

Цифровий сертифікат транспортного засобу суттєво підвищує прозорість для всіх сторін, коли клієнт Skoda продає вживаний автомобіль і тим самим збільшує його вартість при перепродажі. Документ містить ідентифікацію автомобіля, технічні характеристики, огляд встановленого стандартного та додаткового обладнання. Також надається актуальна інформація про пробіг та історію пробігу, будь-які передплачені послуги та продовження гарантії, а також повна сервісна історія.

Skoda Connect

Це стосується не лише регулярного технічного обслуговування, але й будь-яких гарантійних ремонтів. Післягарантійна історія буде інтегрована в сервіс цифрових сертифікатів пізніше. Власники транспортних засобів можуть зручно створити файл і експортувати його у форматі PDF з вебпорталу Skoda Connect. Їм потрібно лише зайти на портал, авторизуватися, натиснути на кнопку “Цифровий сертифікат” і завантажити PDF-файл. Після цього вони можуть повторно надіслати його або поділитися ним відповідно до своїх потреб. Власники автомобілів Skoda можуть генерувати цей сертифікат у будь-який час і без обмеження кількості звернень.

Цифровий сервіс Skoda Connect дозволяє користувачам контролювати ключові параметри автомобіля на своєму мобільному телефоні та включає безліч додаткових функцій, таких як перевірка замків дверей, персоналізація автомобіля при перемиканні між різними автомобілями, що зберігаються в одному обліковому записі, а також планування візитів на сервіс. Усі відповідні дані про пересування та клієнтів завжди надійно зберігаються, що відповідає суворим стандартам GDPR ЄС.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Де зараз виробляють автомобілі Skoda для України та світу

Skoda погрожує зняти з виробництва 3 моделі та закрити завод у Європі

Не тільки електро: якою буде нова Skoda Octavia

Додати коментар