За 330 тисяч доларів: Maserati зробив кросовер для Барбі

0
380
Barbie Maserati Grecale
-->

Компанія Maserati впала в дитинство та розпочала співпрацю з виробником іграшок Mattel Inc. Першим спільним проєктом став кросовер Maserati Grecale Trofeo у стилістиці ляльок Barbie.

Зазвичай Барбі пересувається в кабріолеті. Але якби вона їздила на кросовері, він, ймовірно, виглядав би як цей Barbie Maserati Grecale. Автомобіль пофарбований у рожевий колір, який доповнюють кислотно-жовті акценти.

Barbie Maserati GrecaleУ шикарному шкіряному салоні теж з’явилися рожеві декоративні деталі й така ж прострочка. Зовні та всередині розташовані фірмові логотипи та написи Barbie. Зокрема, над трьома вентиляційними отворами під бічними дзеркалами.

Barbie Maserati GrecaleBarbie Maserati Grecale базується на топовій версії Trofeo Grecale, що є несподіванкою, оскільки в минулому Барбі їздила виключно на електромобілях. Втім Trofeo не є поганим вибором, оскільки він оснащений 3,0-літровим твін-турбо V-6, що видає 530 к.с. та 620 Нм крутного моменту.

Barbie Maserati GrecaleОбмежена версія нового компактного кросовера Maserati Grecale 2023 року випускатиметься лише у двох екземплярах для продажу по всьому світу. Перший вже виготовлений, його ціна становить 330 000 доларів США, причому 10% цієї суми буде передано до благодійного фонду.

Представлено найрозкішніший Duster. Оголошено ціну

Скоро у продажу: сучасний Citroen Berlingo отримав дивовижну версію

Китайський Renault за $9700: незабаром в Україні

Додати коментар