Tesla проїхала майже 3000 км, не підключаючись до розетки

1
2484
Cordless Tesla Model S
-->

Американський блогер та любитель тривалих подорожей модифікував свій електромобіль, який він назвав першою в історії “бездротовою Теслою”.

Автор YouTube-каналу Warped Perception Метт Мікка любить подорожувати на своїй Tesla Model S. Однак його сильно дратує, що доводиться витрачати багато часу на заряджання свого електромобіля.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Стандартна Model S може проїхати до 650 км на одному заряді батареї, але Мікки цього виявилося недостатньо. Тоді він побудував Model S, що працює від бензинового генератора витративши понад півтора року на розробку цієї системи.

Cordless Tesla Model S“Це перша версія бездротової Tesla, яка використовує бензин для зарядки автомобіля замість звичайного зарядного пристрою. Автомобіль заряджається не лише сам, коли він стоїть і припаркований, але й під час руху”, – відзначив винахідник.

Він зміг проїхати 1800 миль (2900 км), не зупиняючись біля зарядних пристроїв, але подорож не пройшла без проблем. Оскільки електромобіль під час руху споживав більше енергії, ніж міг виробити генератор, Мікка змушений був зупинятися на 5-6 годин на день, поки Tesla стояла і заряджалась.

Наразі він працює над удосконаленою версією “бездротової” Tesla, яка покращить показниками заряджання. “Я вважаю, що з другою версією наближуся до ідеального автомобіля в цілому і, безумовно, до найкращого автомобіля для подорожей”, — сказав він.

Власники електрокарів Tesla оголошують голодування. Жаліються Ілону Маску

Як це було: з Tesla зробили 6-тонний електричний танк

В Україні з’явилися дешеві електричні вантажівки

1 КОМЕНТАР

Додати коментар