Заввишки з 2-поверховий будинок: як виглядає найбільший Hummer у світі

0
625
Hummer H1 X3
-->

Цей велетенський Hummer H1 став справжнім будинком на колесах. Щоб увійти в авто, потрібно скористатися сходами.

Як повідомляє видання Autoevolution, незвичайний кемпер під назвою Hummer H1 X3 збудували на базі вантажної авто-амфібії LARC LX. Машина з габаритами 21,6х16х6 метрів та понад 6 метрів заввишки важить 60 000 кілограмів.

Hummer H1 X3Навіть його колеса вищі за баскетболіста Леброна Джеймса. Але це гігантське творіння ще і їздить – завдяки чотирьом дизельним двигунам, які разом видають 1000 кінських сил. Максимальна швидкість – близько 32 км/год.

Hummer H1 X3Щоб увійти в авто, потрібно скористатися сходами, розташованими під кузовом. Інтер’єр виглядає як розкішний пентхаус. На першому поверсі знаходяться лише ванна кімната та машинне відділення.

Hummer H1 X3Але на другому поверсі площею 60 квадратних метрів є вітальня та кухня. Чотири екрани, розташовані над панеллю приладів, показують, куди рухається автомобіль.

Hummer H1 X3Цей велетень належить шейху Хамаду Аль-Нахайяну з Дубая, який має особистий капітал понад 20 мільярдів доларів і витрачає багато з нього на автомобілі. У його власності близько 3 тисяч автівок. Але на Hummer H1 X3 можна їздити тільки у супроводі поліції.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Звірюга з 1970-х: автомобіль із 27-літровим двигуном, який не зміг злетіти

Скільки електромоторів потрібно поміняти на Tesla, щоб проїхати 1,7 млн км

Епоха “горбатих”: як створювали вантажівки Запорожець

Додати коментар