Зі штурвалом та без педалей: Toyota показала салон нового Land Cruiser

0
478
Toyota Land Cruiser 250
-->

На виставці Japan Mobility Show, яка відкриється 26 жовтня, Toyota представить особливу версію нового Land Cruiser Prado – у позашляховика відсутні педалі, а кермо має незвичайну форму та розширену функціональність.

Нагадаємо, що новий Land Cruiser 250 (тепер без приставки Prado) представлено у США влітку цього року: позашляховик отримав дизайн у ретростилі, а в його основі лежить рамна платформа TNGA-F.

Toyota Land Cruiser 250

Версію із незвичайним кермом, яке з’явиться на Land Cruiser 2024 року, зможуть використовувати люди з обмеженими можливостями. У такого позашляховика відсутні педалі, а кермо має незвичайну форму та розширену функціональність: він дозволяє керувати автомобілем водіям із вадами нижніх кінцівок.

Toyota Land Cruiser 250

Нова технологія, що отримала назву NEO Steer, натхненна мотоциклетним кермом: управління газом і гальмом винесено на кермо – для цього з правого боку є відповідні перемикачі. В іншому салон автомобіля виглядає, так само як і у звичайного Land Cruiser 250: важіль перемикання передач на центральному тунелі, цифрова панель приладів і прямокутний екран мультимедійної системи.

Продажі Toyota Land Cruiser 250 у США почнуться у 2024 році – стартова ціна позашляховика буде в межах 50 тисяч доларів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Стрибок у часі: представлено новий Toyota Land Cruiser Prado

Чому вживані Toyota Land Cruiser коштують вдвічі більше за нові

Маленький Land Cruiser: Toyota готує новий доступний позашляховик

Додати коментар