Toyota відкрила перший дилерський центр у невеличкому місті України

0
675
дилерський центр Toyota
-->

Toyota відкрила перший дилерський центр у Черкасах: орієнтований на клієнта концептуальний простір із повним спектром послуг.

23 жовтня Toyota відчинила двері концептуального дилерського центру у Черкасах — Тойота Центр Черкаси «Мотор Сіті», за адресою вул. Сумгаїтська, 9. Це перший центр бренду у даному регіоні і тут можна отримати всі фірмові послуги для вашого авто.

Toyota відкриває перший дилерський центр у Черкасах

Усі послуги в Тойота Центр Черкаси «Мотор Сіті» націлені на забезпечення незабутнього користувацького досвіду клієнтів. Нова концепція ДЦ втілює у життя нову візуальну ідентичність бренду з дизайном інтер’єру виставкового залу, спроєктованого навколо центру обслуговування клієнтів. Тут відвідувачі взаємодіятимуть із брендом як у цифровому вигляді, так і з експертами роздрібної торгівлі. Інтерактивні цифрові точки дотику пропонують клієнтам персоналізований підхід, дозволяючи їм ближче знайомитися з брендом та асортиментом його продуктів і мобільних рішень.

Toyota відкриває перший дилерський центр у Черкасах

Клієнти нового центру зможуть отримати якісне техобслуговування, переглянути і придбати нові автомобілі й авто з пробігом, підібрати оригінальні аксесуари та запчастини, а також відпочити чи попрацювати у спеціально обладнаних зонах.

Toyota відкриває перший дилерський центр у Черкасах

Кваліфікований персонал дилерського центру надасть відповіді на будь-які запитання щодо Toyota, а також подбає про справність автомобіля. Також тут можна помити авто, отримати точну діагностику його стану за найвищими стандартами. Окрім цього доступна можливість придбати автомобіль за спеціальними програмами фінансування, як-от «Тойота Легко»1, і скористатися послугами «Тойота Асістанс»2 для відчуття впевненості під час несподіваних ситуацій на дорозі.

дилерський центр Toyota

Toyota — це завжди про зручність і безпеку. Тойота Центр Черкаси «Мотор Сіті» радо надасть клієнтам персоналізовані послуги і задовольнить будь-які потреби щодо купівлі та обслуговування автомобіля.
1 Детальніше про програму «Тойота Легко»
2 Детальніше про програму «Тойота Асістанс»

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Маленький Land Cruiser: Toyota готує новий доступний позашляховик

Розміром з Corolla: Toyota готує новий FJ Cruiser

Toyota представляє електричний Land Cruiser. На черзі – місяцехід

Додати коментар