Можна порізатись: розсекречено салон серійного Tesla Cybertruck

0
1638
Tesla Cybertruck
-->

Попри те, що до початку виробництва розрекламованого електропікапа залишилося всього кілька місяців, Tesla все ще приховує будь-яку інформацію про Cybertruck.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Але на нещодавні щорічні збори акціонерів компанія Tesla привезла один з серійних пікапів Cybertruck – це дало змогу побачити інтер’єр новинки. Фото салону оприлюднив форум Клубу власників Cybertruck (модель ще не потрапила у виробництво, але спільнота вже існує 🙂

Tesla-Cybertruck-InteriorУсередині пікапа встановлено кермо незвичайної форми. Воно має вигляд поєднання “штурвала” та круглого керма від інших моделей Tesla. Покажчиків повороту немає, замість цього Tesla вибрала сенсорні кнопки. Далі можна побачити більш звичайну передню панель з масивним мультимедійним екраном, подібним до оригінальної Model S.

Центральний речовий відсік із підлокітником своїми гострими гранями нагадує перші комп’ютерні “миші” зразка 80-х років минулого століття. “Можна порізатися”, – жартували тоді програмісти. А щоб дотягнутися і протерти лобове скло, доведеться скористатися будь-якими підручними засобами. Можливо, Тесла заробить ще й на спеціальних аксесуарах для обслуговування цього електропікапа.

Tesla-Cybertruck-InteriorВикликає сумніви безпека пасажирів і, особливо, пішоходів – коробчатий кузов із нержавіючої сталі явно не здатний “складатися” при аварії та ефективно гасити швидкість. Хоча творці моделі стверджують, що машина успішно пройшла відповідні випробування.

Tesla-Cybertruck-InteriorTesla планує запустити Cybertruck у виробництво цього літа з постачанням поодиноких екземплярів наприкінці третього кварталу. Масове виробництво очікується не раніше наступного року. Автовиробник зазначив, що лише тоді офіційно оприлюднить усі подробиці стосовно електропікапа.

Сільпо зажадало від Ілона Маска електричні вантажівки Тесла

Скільки електромоторів потрібно поміняти на Tesla, щоб проїхати 1,7 млн км

Електрокари стрімко дешевшають: названо головну причину

Додати коментар