Сільпо зажадало від Ілона Маска електричні вантажівки Тесла

0
6071
Tesla-Semi
Колаж: Олександр Омельченко
-->

Українська мережа супермаркетів “Сільпо” звернулася до Ілона Маска з незвичайною пропозицією надати їй вантажівки Тесла для доставлення продуктів.

Про це повідомляється на сторінці “Сільпо” у Twitter: “Постійні бомбардування росіянами українських нафтових об’єктів можуть спричинити дефіцит палива в Україні. Немає палива – немає їжі. Готові протестувати та випробувати Tesla Semi якнайшвидше. Як тобі таке, Ілон Маск?”

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

На цей час глава Tesla ще не відреагував на цю пропозицію. І його можна зрозуміти: представлена ще у 2017-му електрична вантажівка Semi почала випускатися пробними партіями лише у грудні минулого року. У черзі за нею стоять компанії PepsiCo, DHL, FedEx та мережа супермаркетів Walmart.

Але ж можна зрозуміти й “Сільпо”: Ілон Маск безкоштовно надсилає в Україну тисячі систем супутникового інтернету Starlink – днями прибула чергова партія у 5 000 терміналів. Чому б не спробувати?

StarLink
Интернет-термінали StarLink

Нагадаємо, що нова Tesla Semi коштує від 150 до 200 тисяч доларів. 1000-сильну електровантажівку пропонують у двох версіях — із запасом ходу 480 та 800 км. Вона здатна розігнатися до 100 км/год за 5 секунд, а при повному завантаженні (36 тонн) – за 20 секунд.

Tesla-Semi
Колаж: Олександр Омельченко

Предок Tesla обнаружился в Запорожье

Ночной кошмар Маска: Chevrolet представил бензиновый V8 объёмом 10,4 л

3 млрд км без капремонта: Tesla Roadster установила рекорд

Додати коментар